Обуренню відвідувачів Різдвяного селища, організованого на іподромі Сан-Сіро – немає меж. Соціальні мережі гудуть гнівними відгуками та саркастичними коментарями. Майданчик, що відкрився 7 грудня та мусив стати різдвяною мрією – перетворився на мильну бульбашку.

Справа у тому, що анонси перед відкриттям тематичної локації були вельми багатообіцяючими. Зокрема, вказувалося на те, що гостей чекають казкові світи, наповнені феями, ельфами та іншими фантастичними істотами. Також анонсувалися видовищні концерти та перформанси, і локації під заманливими назвами «Коридор Предків», «Велика фабрика іграшок» або «Зачарований ліс».

Але обіцянки розбилися об граніт реальності, причому настільки, що деякі люди почали вимагати відшкодування збитків та масово повертали білети. Зокрема, відвідувачів обурила якість інсталяцій – на їх думку вони були виконані абияк та не дуже нагадували різдвяні. Інші волали про те, що до кожної з «цікавинок» доводилося вистоювати неймовірні черги. Деякі гості знімали відеоролики прямо з місця події та викладали їх у «Фейсбуці», завдяки чому люди, що їхали у напрямку Різдвяного селища, що називається, завертали голоблі назад додому.

Загалом компанію, що організувала святкову локацію, звинувачують у торгівлі ілюзіями та мріями. Ось так завжди – багато дива, мало млива!

Коментарі