Сьогодні, 13 грудня, у деяких італійських містах, зокрема, Мілані, Римі, Туріні та Неаполі, раптово погіршилися погодні умови, тому влада вимушена була закрити деякі школи та дитячі садочки. Також громадян просять утримуватися від переміщень по місту, якщо цього не вимагають нагальні потреби. Крім того, прозвучала порада, по можливості, краще віддати перевагу метрополітену, ніж наземному транспорту.

Циклон Санта Лючія, що, за прогнозами, перетне Італію з півночі на південь, приніс із собою лапатий сніг та значні пориви вітру, що подекуди досягають 100 км на годину. В зв’язку з непогодою Центр моніторингу природних ризиків у регіоні Ломбардія перейшов на авральний режим роботи, тому його співробітники будуть особливо уважно моніторити подальші погодні умови та маршрут пересування снігового шторму.

Активовано усі міські оперативні центри реагування – бригади будуть виїжджати на допомогу по першому сигналу тривоги. Оскільки ситуація на дорогах значно погіршилася, задіяна техніка, що розсипатиме на шляхах сіль та інші реагенти. Також комунальні служби пильно відслідковуватимуть стан зупинок громадського транспорту, у тому числі і підземних.

Влада міст нагадує, що розчищення територій перед приватними будинками – обов’язок їх господарів.

Коментарі