У Тревізо перекинулася цистерна і 33 тисячі літрів Prosecco вилилося в річку Піаве.

Пригода трапилася на початку тижня у Рів’єра-дель-Піаве. Автоцистерна, наповнена Prosecco, готовим до розливу, керована 62-річним жителем з Сан-Біаджо-ді-Каллалта, прямувала до кантіни, де вино було б розлите в пляшки.

Прибувши на via Riviera, до підніжжя Montello, автоцистерна перетнулася з іншим автомобілем, який їхав з протилежного напрямку. Тож водій  зупинився на узбіччі дороги, щоб пропустити авто. Однак земля посунулася і цистерна перекинулася, потрапивши в сад будинку, який ремонтується.

Через падіння автоцистерни на бік із колесами в повітрі цілісність її резервуара була порушена і вино почало просочуватися. Prosecco спершу вилилося на землю, а звідти дійшло до каналу Вітторія, каналу відхилення річки і, нарешті, вторглося в Піаве. Окрім вина, з бака у річку збігло також дизельне паливо.

На місце аварії негайно прибули карабінері та пожежна команда Тревізо і Монтебеллуна. Останні встановили вбираючі тканини, щоб спробувати відібрати з води вино та дизельне паливо. А технікам Arpav доручили контролювати річку.

Коментарі