2020-й впевнено відраховує дні першого тижня року. Після Епіфанії настануть реалії трудових буднів, а згодом жителів Італії вдарять по мізках не зовсім приємні економічні зміни.   

За підрахунками Національної обсерваторії Federconsumatori, у 2020 році відбудуться підвищення цін на продукти харчування, а також на транспорт і тарифи: удар складе понад 600 євро на сім’ю.

“Облік” оцінок Federconsumatori, є результатом деяких виборів, здійснених у рамках бюджетного маневру та Decreto Milleproroghe, а також окремих тенденцій, таких як збільшення рівня страхування, розпочате в останні дні 2019-го року.

За даними Federconsumatori, найбільше зростання цін зафіксовано за школою (їдальнями та навчальними матеріалами), транспортом та ціною продуктів, що разом становлять майже дві третини “афери”. Середні надбавки до рахунків, страхування та банківських витрат не такі жорсткі. Невеликі зниження витрат очікуються щодо медичних квитків (які будуть пов’язані з доходами) та тарифами на воду.

Як зазначає Federconsumatori, зміни щодо цих оцінок, зважаючи на регулювання згідно з новими тарифними планами, які Arera стабілізує до середини 2020 рокуможуть відбутися в секторах води та відходів. 

“Ми повертаємось до запитання несправедливих системних зборів, які непропорційно накладаються на рахунки за енергоносії і сподіваємось, що уряд не ухилятиметься від серйозної реконструкції ставок ПДВ, не оподатковуючи як товари розкоші такі, що ними не є”, – наголошує Federconsumatori. 

Коментарі