Вчені Національного інституту інфекційних захворювань Spallanzani в Італії спромоглися ізолювати коронавірус, що в подальшому допоможе в розробці вакцини, повідомив міністр охорони здоров’я Італії Роберто Сперанца.

Директор інституту Джузеппе Іпполіто зі свого боку зазначив, що з ізоляцією коронавируса з’явиться більше можливостей для медичних випробувань і розробки препаратів. Наявність в лабораторіях ідентифікованого патогена дозволить досліджувати механізм захворювання для вдосконалення лікування і завершення виготовлення розчину для ефективного щеплення. Сперанца додав, що відкриття італійських вчених буде доступно для всього міжнародного співтовариства.

Нагадаємо, що літня пара китайських туристів з провінції Хубей прибула до Італії через аеровокзал Мілану 23 січня. Їх госпіталізували в інститут Spallanzani. Крім двох хворих, під наглядом у медичній установі знаходяться 23 пацієнта з інших регіонів Китаю, яких торкнулася епідемія. Про це повідомили в інституті. Ще 13 осіб виписано після негативних результатів аналізів.

Жертвами епідемії вірусу 2019 nCoV в КНР на цей момент стали 305 осіб, заражено близько 14,4 тисяч. Ще біля сотні чоловік більш ніж в 20 країнах захворіли поза Китаєм. ВООЗ визнала спалах недуги надзвичайною ситуацією міжнародного значення.

А «Сімпсони» ж попереджали про атаку епідемії, ще у 1993 році!

Коментарі