Якщо ми згадаємо перші тижні епідемії у Китаї, то окрім тотальної дезінфекції та жорстких карантинних обмежень, у країні з самого початку активно запрацювали служби доставки їжі та напоїв, які кур’єри привозили прямо до порогу квартир і будинків. У комплексі з іншими ці міри повністю виправдали себе, як ми зараз бачимо. Тому Італія, нарешті, вирішила використати цей корисний досвід більш масово.

Влада Мілана спільно з адміністраціями міських районів і бізнес-асоціацією Confcommercio розробили інтерактивну карту магазинів, які продовжують роботу і здійснюють доставку продуктів додому. З п’ятниці, 27 березня, всі жителі міста можуть скористатися цією послугою на сайті мерії. Таким чином влада міста хоче мінімізувати кількість переміщень громадян і зменшити черги в продуктових магазинах.

Це цілком доречне нововведення, з огляду на ситуацію в країні, що вперто не бажає істотно покращуватися. І це незважаючи на велику кількість обмежувальних заходів – перекриті дороги між містами, зачинені школи, вузи, кав’ярні, ресторани, театри, більшість крамниць – словом, все, що цікавило жителів міста та додавало їм снаги до життя.

Але виключні обставини потребують особливих заходів, тому головне – пережити це випробування з найменшими втратами.