Влада Венето продовжує робити спроби значно поповнити бюджет міста, причому використовує для цього доволі незвичні способи. Наприклад, наразі у Венеціанській лагуні з’явився незвичний аукціонний лот. Це невеличкий острівець Тессера.

Об’єкт розташований недалеко від Мурано, відомого як центр виготовлення унікального високохудожнього скла, у п’яти хвилинах їзди на катері від аеропорту-гіганту Марко Поло. Колись на Тессері розміщувалися казарми венеціанських військ, потім одна компанія намагалася перетворити острів на фешенебельний курорт – але безуспішно. Зараз справи у фірми пішли невесело – вона на грані банкрутства, тому керівництво компанії, узгодивши питання з місцевим муніципалітетом, виставило острів на продаж.

Торги заплановано на третє березня цього року. Ціна лота – 2,2 мільйони євро. Хто захоче (та й зможе) купити Тессеру – невідомо, але до цього у Венеціанській лагуні було успішно реалізовано два схожих об’єкти – Сан-Клементе та Сакка-Сессола. До продажу, на названих островах функціонували муніципальні лікарні, а після, покупці побудували на них мережу готелів та багато сучасних конгрес-центрів.

Нерівноцінний обмін для суспільства, чи не так?

Коментарі