Італія знову потерпає від негоди, але на цей раз центром природних катаклізмів стала не багатостраждальна Венеція з її потужними повенями, а невеличка комуна Мартелло, що загубилася серед велетнів-гір регіону Трентіно – Альто-Адідже. Життя у цій віддаленій провінції завжди точилося спокійно та мирно, але недільного ранку райську місцину чекав неприємний сюрприз – раптово селище поглинули тони снігу упереміж з кам`янистими обломками. По вулицях лялькового альпійського селища у буквальному сенсі лилися сніжні ріки, що змивали все на своєму шляху.

Про те, що Мартелло загрожує схід лавини висотою понад 20 метрів, метеослужби попереджали жителів заздалегідь. Більше того, вказувалося, що оскільки опади посилюються, можна сподіватися на багаточисельні і подекуди руйнівні хвилі снігу. Рівень небезпеки зупинився на червоній позначці, але особливість менталітету місцевих мешканців полягає у тому, що живучі серед гір, вони звикли до подібних пересторіг та перестали звертати на них увагу.

Тим не менше зараз ситуація склалася вкрай серйозна і влада була змушена прийняти екстрені міри. У містечку проживає всього біля восьмиста чоловік, яких успішно евакуйовано, а вулиці, і без того заблоковані наслідками катаклізму, закрито. Чи надовго люди покинули свої домівки – невідомо, адже метеорологічні станції озвучують невтішні прогнози на найближчі дати – місту продовжують загрожувати небезпечні зсуви та лавини.

Коментарі