Італійський футбольний клуб серії С «П’янезе» сьогодні, 29 лютого, повідомив про те, що три його гравці заразилися коронавірусом.
Перший футболіст «П’янезе» був госпіталізований в інфекційне відділення лікарні Сієни. Про це розповіла прес-служба клубу. Трохи пізніше діагноз був підтверджений ще у двох гравців, які наразі знаходяться вдома на карантині.

Окрім цього, аналогічний діагноз був поставлений і одному співробітнику клубу, який також був відправлений до госпіталю. Всі гравці, співробітники і керівники клубу на даний час знаходяться на 15-денному карантині.

«П’янезе» – один з аутсайдерів третього дивізіону італійського футболу, після 27 турів він знаходиться на 19-й позиції. Раніше через загрозу коронавірусу ряд матчів наступного туру серії А було вирішено проводити без глядачів. Ця міра перестороги пов’язана зі світовою епідемією коронавірусу.

В Італії на даний час діагноз підтверджено майже у 900 осіб. Кількість жертв досягла позначки 21. Заслаб навіть Папа Римський, правда, поки невідомо, яка хвороба вразила понтифіка, можливо це просто застуда або ГРВІ, адже він нещодавно зустрічався з великою кількістю прихожан. Від COVID-19 постраждали навіть міністри деяких країн. Це говорить про надзвичайно високу контагіозність вірусу.

Коментарі