Porsche почав будівництво нового Porsche Experience Center на гоночній трасі Autodromo di Franciacorta в Італії, який стане восьмим за рахунком об’єктом такого типу.

Ділянка в 60 гектарів зможе похвалитися багатофункціональною скляною будівлею площею 223 кв. метра із зігнутим дахом, в якому розмістять ресторан, терасу і кімнату для демонстрації безлічі моделей Porsche.

Серце об’єкта представляє собою швидкісну трасу довжиною 2,5 км, яка дозволить відвідувачам випробувати кращі моделі цієї марки. Крім того, буде виділена траса для бездоріжжя, а також більше 30 000 квадратних метрів простору для безпечного водіння і динамічних курсів водіння, включаючи коло з низьким коефіцієнтом тертя і гоночний трек.

Porsche очікує, що сайт Franciacorta буде залучати 20 тисяч відвідувачів щороку. Доповненням до гоночній трасі стане розширена лабораторія моделювання, що пропонує досвід водіння у віртуальній реальності. Там же буде розміщена електрична доріжка для картингу. Porsche Experience Center Franciacorta має аналогічні підприємства в Лейпцигу, Сільверстоуні, Атланті, Ле-Мане, Лос-Анджелесі, Шанхаї та Хоккенхаймрінг.

Коментарі