Вчора від коронавірусної інфекції померла відома італійська актриса Лучія Бозе. Актриса пішла з життя на 90-му році в одній з лікарень Сеговії (Іспанія), куди вона потрапила на тлі гострої пневмонії, спровокованої COVID-19.

У свій час Лучія Бозе була «Міс Італія-47», а також знімалася в картинах легендарних італійських режисерів: Фелліні, Антоніоні та братів Тавіані. За популярністю вона не поступалася ні Джині Лоллобріджіді, ні Софії Лорен.

Тим часом у світі заражено вже 407 тисяч 485 людей. Зокрема, у Італії цифра інфікованих невпинно збільшується – 69 176, при цьому померло 6 820 осіб, а вилікувано – 8 326. На третьому місці, як і раніше, знаходиться США – там заражено 49 768 громадян. Взагалі, збільшення кількості хворих у всіх країнах проходить за одним і тим же сценарієм – спочатку відлік йде на десятки, потім на сотні, далі на тисячі – і так, згідно числової розрядності. Наразі у десятку країн-лідерів, окрім Китаю, Італії та Штатів, входять також Іспанія (39 676 осіб), Німеччина (31 991), Іран, Франція, Швейцарія, Південна Корея та Об’єднане Королівство Великої Британії.

Ймовірно, на карті світу скоро не залишиться держав, які б не охопило полум’я коронавірусної інфекції.

Коментарі