Лідер Демократичної партії Італії, що входить до правлячої коаліції, Нікола Дзінгаретті, 7 березня заявив, що заразився коронавірусом. Про це він написав у своєму акаунті соціальної мережі Facebook. При цьому додав, що хоч лікарі повідомили йому про позитивний тест на COVID-19, почувається політик добре і важких симптомів у нього поки що не спостерігається. Незважаючи на це, в найближчі дні Нікола Дзінгаретті перейде на дистанційну форму роботи – стане політичним фрілансером.

Президент столичної області Лаціо – не єдиний, хто мимоволі попав у гарячі обійми небезпечної інфекції. Раніше випадки зараження коронавірусом виявлялися серед представників владних структур Ломбардії. Так, захворювання підтвердилося у асесора з питань економічного розвитку Ломбардії і у префектів Бергамо та Брешіа.

Не тільки політики – перед зараженням не можуть встояти навіть кремезні вояки. Сьогодні Європейське командування Збройних сил США підтвердило перший випадок зараження COVID-19 серед американських військових, які базуються у Неаполі. Інформація викладена на офіційному Твіттер-аккаунті командування.

Наразі у світі кількість хворих перейшла рубіж у 100 000, з них майже 56 тис. вилікувалося.

Коментарі