Три дні тому світ сколихнула трагічна новина: у аеропорту Шарль де Голль приземлився літак зі страшним вантажем на борту. У лайнері, що прямував з Кот-д’Івуара, в камері для шасі знайшли тіло 10-річного хлопчика. Незрозуміло, як він туди потрапив, але моторошний сюрприз викликав шок у співробітників аеровокзала.

Сьогодні згорьований батько загиблої дитини дав інтерв’ю італійській газеті La Repubblica. Чоловік вважає, що його сина Лорана хтось ввів у оману, тому що, на думку батька, сам хлопчик не міг залізти до відсіку. У розмові, яка відбувалася телефоном, він дивується, яким чином маленька дитина могла спокійно бродити поряд з відлітаючими літаками. Виникає питання – чому у аеропорту Абіджана Лорана ніхто не зупинив?

Дитина зникла відтоді, як одного разу пішла до школи (хлопчик відвідував 4 клас). Батько зазначає, що живуть вони скромно, у сина навіть не було мобільного телефона, але хлоп’я було дуже слухняне, сумирне та життєрадісне. Також чоловік нарікає, що ніхто не допоміг йому у пошуках дитини аж до того моменту, як тіло було знайдено у літаку компанії Air France.

Прикро, але це вже не перший випадок, коли підлітки з Чорного Континенту намагалися проникнути на території інших країн за допомогою повітряних лайнерів. Але майже завжди подібні спроби закінчуються летально – на висоті біля 10 км температура у холодних відсіках падає до -50 ˚С.

Обставини трагедії наразі з’ясовуються та знаходяться на контролі у французької поліції і владних структур Кот-д’Івуару.

Коментарі