В італійському місті Реджо-Емілія одну з міських площ вирішили назвати на честь баскетболіста «Лос-Анджелес Лейкерс» Кобі Брайанта. Відомо, що спортсмен загинув напередодні в результаті аварії приватного гелікоптера. На борту, крім спортсмена, знаходилася одна з його дочок.

Глава міста – Лука Веккі, на своїй сторінці у Facebook написав про перейменування площі, та зазначив, що Кобі саме у Реджо-Емілії починав грати в баскетбол, тут проходило його становлення як спортсмена, а батько юнака в цей час виступав за головну команду. За словами мера, баскетболіст називав місто своєю другою домівкою.

Нагадаємо, що гелікоптер з Брайантом і його 13-річною дочкою Джан на борту зазнав аварії в неділю в Калабасасі, штат Каліфорнія. Всього у вертольоті було 9 пасажирів, ніхто з них не вижив.
Брайант, який завершив кар’єру в 2016 році, виступав в НБА за «Лос-Анджелес Лейкерс» протягом 20 сезонів, п’ять разів ставав чемпіоном, 18 разів брав участь у Матчі зірок, був визнаний найціннішим гравцем регулярного чемпіонату і двічі найкращим гравцем фінальної серії плей-офф. Спортсмен входив до трійки найрезультативніших гравців в історії НБА.

Тому рішення назвати площу ім’ям Кобі Брайанта повністю виправдане.

Коментарі