Всім відомо, що спроби порушення правил дорожнього руху є небезпечними та призводять до сумних наслідків. Аварії, зіткнення і наїзди на пішоходів, звичайно, бувають нерідко, але є й інша категорія порушень: деякі несвідомі громадяни роками дозволяють собі ігнорувати закони, які більшості здаються звичними та очевидними.

Але перейдемо до справи: 22 листопада на вулицях італійського містечка Тревізо було затримано жінку-водія, що стала учасницею масштабної аварії відразу трьох автомобілів. Коли 77-річна сеньйора попала у поле зору дорожньої поліції, то відразу викликала підозри. Вірніше, не вона сама, а документи, які давали жінці право на водіння транспортного засобу. Саме тут співробітників поліції чекав сюрприз – у дами взагалі не було паперів, які б дозволяли їй керувати автомобілем. Більше того, виявилося, що вона 50 років їздила, обходячись без водійського посвідчення.

Жінка стверджувала, що ліцензія в неї є, але вона, на жаль, прострочена. Правоохоронці не прийняли цей момент до уваги і не повірили бідолашній учасниці ДТП, тому швиденько склали протокол на конфіскацію машини та виписали сеньйорі вагомий штраф – більше 5 100 євро. Добре, хоч кримінальну справу відкривати не стали та відпустили кермувальницю з богом. Натомість жінка клятвено запевнила копів, що обов`язково принесе до відділку адмінцентру Удінє права на водіння авто, як тільки знайде їх. Так що, ймовірно, поліцейських скоро чекає нова серія дорожнього блокбастеру «Місія здійсненна»!

Коментарі