Зачинені кордони, довжелезні черги до крамниць, заблокований рух потягів і міського транспорту та непрацюючі аеропорти – все це викликає тривогу і відчуття нереальності навколишньої дійсності. Але, на жаль, все це – сувора правда. І коли цей кошмар закінчиться – невідомо.

Президент Міжнародної Федерації рухів Червоного Хреста і Червоного Півмісяця Франческо Рокка зави: поки рано стверджувати про те, що пік розповсюдження коронавірусу в Італії досягнуто. За його словами, головне для представників організації в нинішніх умовах – це важко працювати.

«Говорили, що пік настане минулої неділі. Тепер хтось говорить, що пік настане наступного тижня. Ми не знаємо. Ми знаємо тільки те, що нам треба кожен день важко працювати»,– сказав він.

Рокка також повідомив, що під час своєї поїздки в Бергамо, дізнався – кількість викликів швидкої допомоги знижується. «Ми отримуємо невеликі сигнали, але поки рано їх інтерпретувати. Треба подивитися, що буде в найближчі дні» – додав він.

До речі, станом на сьогодні карта розповсюдження COVID-19 дещо змінилася. На перше місце у світі по зараженості коронавірусом з великим відривом вийшли Сполучені Штати Америки – там наразі майже 86 тисяч інфікованих. Після йде Китай з 81 897 особами хворих, Італія так і залишається на третьому щаблі цього сумного рейтингу. Зараз у країні заразилося 80 589 громадян, померло – 8 215 людей, а вилікувалося – 10 361 особа.

Коментарі