Перший місяць зими добігає кінця, а погода продовжує «радувати» планету своїми оригінальними сюрпризами – то дощем поллє, то завірюхою завіє. Ось і вчора, 28 грудня, на альпійському гірськолижному курорті Валь Сеналес сталася трагічна подія – в результаті сходу масивної лавини загинуло три людини, в тому числі двоє дітей.

За повідомленням La Repubblica, величезна снігова гора та тони криги раптово зійшли з льодовика висотою 3 000 м над рівнем моря. На свою біду, у цей час на шляху сходження велетенської лавини перебувала група туристів з Німеччини. Після визволення 25-річної жінки та семирічної дівчинки (доньки постраждалої) їх відразу відправили до шпиталю, але, на жаль, нещасних неможливо було врятувати – вони загинули. Через певний час з-під снігових завалів витягли молоду дівчину з важкими травмами, яку медикам все ж вдалося повернути з того світу.

Пошуки у зоні сходження лавини продовжуються. Цим займається декілька рятувальних загонів з собаками-пошуковцями, у супроводженні шести гелікоптерів. У названому секторі Альп зареєстровано чотири випадки сходження лавин, тому рятувальники мають надію знайти туристів, похованих під жахливою сніговою периною. Одного постраждалого вдалося витягти та доставити до лікарні. Пошуки продовжуються.

Коментарі