Від учора 53-річну туристку з провінції Хубей, що подорожувала Італією у складі групи мандрівників з Піднебесної, помістили в ізолятор госпіталю Сан-Якопо в Пістойї – містечка у Тоскані. Все сталося у кращих традиціях апокаліптичного сценарію: під час руху туристичного автобусу у напрямку Лукки жінці раптово стало зле і вона втратила свідомість.

Автобус з двадцятьома туристами терміново зупинили, викликали швидку та сповістили про випадок агенцію, що займається екскурсійними подорожами. Скоріше всього, даний груповий тур по Італії було продано до заборони, яка вступила у дію нещодавно – наразі накладено суворе вето на реалізацію будь-яких екскурсійних поїздок з Китаю.

Пацієнтку зараз лікують симптоматично і перевіряють, яким саме типом вірусу вона вражена. В цілому симптоми дуже схожі на ту недугу, яка жахає всю планету. Спеціалісти роблять не тільки необхідні аналізи, а ще й намагаються з’ясувати, де перебувала жінка на протязі минулих 14 днів – саме таким є інкубаційний період даної хвороби. Але спрогнозувати, кого вона могла заразити за цей час, доволі важко.

Інші туристи цієї групи продовжили подорож італійськими містами, згідно з програмою туру. Це видається дивним, адже, якщо у жінки дійсно коронавірус, то всі, хто був з нею в автобусі, повинні бути поміщені у карантин.

Коментарі