Зважаючи на великий громадський успіх, досягнутий надзвичайним відкриттям підлоги Сієнського дуомо, який за вересень та жовтень 2019 року зареєстрував понад 600 000 відвідувачів із збільшенням більш ніж на 10% порівняно з попереднім роком, Рада директорів Opera della Metropolitana передбачила протягом наступних трьох років (2020 – 2022) її відкриття в останню суботу червня до 31 липня, з наступним відкриттям 18 серпня до наступної неділі 15 жовтня.

Рішення дозволити відвідувачам милуватися чудовим мармуровим килимом Собору впродовж літа, є результатом зацікавленості, яку проявляє міжнародний туристичний сектор та громадяни Сієни. Туристи, які побачили дивовижну долівку раз, розповідають про її красу світові, а дехто повертається у Дуомо Сієни подивитися її знову. 

Дозволити її огляд більшій аудиторії відвідувачів означає закріпити цей вже великий інтерес, проявлений національною та міжнародною громадськістю, що 2019 року привела до нових рекордів відвідуваності.

Підлога панорамно символічно охоплює всю територію Сієни. Ця краса з назвою “Як на Небі, так і на землі” у стилістичному втіленні та змісті 56 інкрустацій підлоги.

Рада директорів Opera della Metropolitana у співпраці з Opera – Civita просуває у зв’язку з цим низку безкоштовних зустрічей у календарі Сієнського Дуомо на січень та лютий під назвою “Підлога, зима”. Мета зустрічей запропонувати мешканцям Сієни можливість зрозуміти глибокі значення великого мармурового килима в той період, коли менша відвідуваність громадськості передбачає його інтимніше споглядання.

Коментарі