Сьогодні, 12 грудня, нарешті, знайдено двох дівчаток-підлітків, що безслідно зникли з невеличкого італійського містечка одинадцять днів тому. Поліція збилася з ніг, а у рідних з’явилося чимало сивих пасем, поки тривали пошуки. Люди майже втратили надію, аж ось біглянки знайшлися. Дівчаток відправлено під крило змарнілої від хвилювань, але вкрай щасливої рідні. А от громаду цікавить питання – де були маленькі бешкетниці, що робили і чому втекли?

Розповімо по-порядку. За 11 днів підлітки проїхали майже 2 тис. кілометрів від Ніци до Калабрії. Транспорт – стару автівку, вони експропріювали у бабусі однієї з дівчат, та керували машиною по черзі. Метою втікачок була Сицилія, але у них не вистачило грошей доїхати до омріяного острова.

За цей час дівчата побували у декількох містах але найбільше затрималися у Римі, де і витратили усі свої заощадження. Причиною втечі прогнозовано стало підліткове кохання, якому перешкоджали рідні, тому юні красуні пішли на радикальні міри, щоб добитися свого. Але карабінери завадили стратегічним планам: вони помітили дівчат, які спали на відкинутих кріслах у припаркованій машині, та поцікавилися, хто це. Спочатку підлітки видавали себе за дорослих, але поліцейські швидко зрозуміли, що тут діло нечисте.

Таким чином, втікачки повернулися додому, на втіху батькам та рідним. Тепер зрозуміло, чому події трагедії «Ромео та Джульєтта» відбувалися саме на теренах Італії?

Коментарі