Перший випадок зараження італійця коронавірусом 2019 nCoV виявлено в Римі. Про це повідомив Вищий інститут охорони здоров’я Італії. Тест на новий тип вірусу дав позитивний результат – подібні дослідження застосовувались до всіх громадян, які прибули в понеділок на батьківщину з китайського Уханю. З них один італієць виявився хворим.

За даними місцевих ЗМІ, ISS повідомив про це членів спеціальної робочої групи МОЗ Італії, відповідальних за роботу з коронавірусом та призупиненням його розповсюдження. Поки що мова йде про одного з 56 італійців, які прибули в понеділок на військовому літаку з Китаю. Наразі ці люди розміщені в столичному військовому містечку Чеккіньола, де було введено жорсткий карантин.

Раніше, в четвер стало відомо, що дорослий чоловік з числа прибулих з Уханю був доставлений в Національний інститут інфекційних захворювань Lazzaro Spallanzani в Римі з підвищеною температурою. Прем’єр Італії Джузеппе Конте підтвердив журналістам, що медики проводять необхідну перевірку в зв’язку з можливістю нового випадку зараження коронавірусом.

Як зазначалося декілька днів тому, минулого тижня в Італії було виявлено перше зараження 2019 nCoV: двоє літніх китайських туристів звернулися до лікарні з характерними симптомами. Зараз подружжя проходить лікування в Lazzaro Spallanzani. У середу їх стан погіршився, тому недужих перевели у відділення інтенсивної терапії.

Схоже, лікар, який ще у минулому місяці попередив планету про страшну епідемію, був правий. До речі, нещодавно він помер від ускладнень коронавірусної інфекції.

Коментарі