Ferrari NV – італійська компанія, що випускає боліди з 1947 року (до цього вона була зареєстрована під іншим ім’ям). З тих пір автомобілі з гарцюючим конем на капоті стали обличчям «Формули-1» – гонок вищого класу. У них неодноразово брав активну участь знаменитий Міхаель Шумахер.

Наразі британський аукціонний дім Girardo & Co виставив на продаж унікальний гоночний автомобіль Ferrari 412 T2 – перший Ferrari Міхаеля Шумахера. Дана інформація повідомляється на сайті компанії.

На цьому боліді Шумахер проходив тестові заїзди після того, як перейшов з команди Benetton у Ferrari в 1995 році. Уже тоді гонщик був дворазовим чемпіоном світу в «королівських автоперегонах». Крім тестових заїздів, виставлений на торги автомобіль приймав участь в Гран-прі Канади та інших гонках.
Ferrari 412 T2 змінив чотирьох власників. Останній господар боліда нещодавно повністю відреставрував його. Це було зроблено для участі в гонках серед класичних автомобілів.

Початкова вартість гоночного авто поки не повідомляється, але очікується, що за нього можна виручити близько 5 млн доларів. Раніше аукціонний будинок Girardo & Co виставив на торги колекцію гоночних машин Lancia. Їх загальна вартість становить $ 7,5 млн.

Коментарі