Італо-американський автовиробник Fiat Chrysler Automobiles (FCA) протягом декількох тижнів може припинити виробництво автомобілів на одному зі своїх автозаводів в Європі у зв’язку з нестачею деяких деталей з Китаю, де оголошено епідемію коронавірусу. Про це Financial Times повідомив глава FCA Майк Менлі.

Подія стала першим випадком, коли міжнародна автомобільна компанія порушила питання про закриття заводу, пов’язане з недостатнім постачанням комплектуючих з терен охопленого епідемією Китаю. За словами Менлі, чотири постачальника з Піднебесної вже постраждали від спалаху коронавірусу. При цьому через одного виробника запчастин європейський завод Fiat опинився під загрозою припинення випуску продукції.

Майл Менлі, крім того, заявив, що рішення поки не прийняте остаточно – на 100% відомо про те, чи буде припинено постачання одного з європейських заводів, стане протягом 2-4 днів.

При цьому підприємець не уточнив, якого саме заводу торкнулися вказані зміни. Глава FCA додав, що в разі, якщо китайська влада не зніме заборону про припинення виробництва в країні, буде поставлено питання про припинення роботи ще трьох підприємств компанії.

Нагадаємо, через спалах коронавірусу влада Китаю закликала місцевих виробників припинити роботу до 9 лютого (це приблизний термін). З нестачею китайських деталей також зіткнулися виробники з Південної Кореї. Вони були змушені тимчасово призупинити виробництво.

Схоже, починають справджуватися песимістичні економічні прогнози, якими аналітики лякали світ ще на початку розповсюдження хвороби.