У Лівані, а саме, у головному аеропорті Бейруту, нещодавно сталася надзвичайна подія: у італійки, що мала прослідувати рейсом компанії MEA до Мілану, раптово зник домашній улюбленець. Кіт, якого жінка взяла з собою у подорож – неначе крізь землю провалився.

Італійка обережно несла тварину у спеціальному, вентильованому та обладнаному контейнері, але у якусь мить зрозуміла, що кота там більше немає. Пасажирка підняла ґвалт та покликала на допомогу співробітників аеровокзалу. Після 50 хвилин ретельних пошуків пухнастого втікача таки було знайдено. Він спокійно прогулювався у північному крилі ліванської повітряної гавані. Невідомо, чи до пасажирки, з-за якої борт не злетів, згідно з розкладом, буде здійснено якісь штрафні санкції, але до Мілану кіт та його хазяйка все ж добралися без пригод.

Загальновідомо, що коти – істоти вразливі, тому, можливо, для вусаня поїздка у контейнері, незнайомі аромати та навколишній гамір перетворилися на справжній стрес, тому він і подався навтьоки. Хоча вважається, що саме у тісних коробках представники сімейства котячих якраз і ховаються од реальної чи уявної небезпеки, та відчувають себе найбільш захищено і комфортно. Мабуть, власники котів не раз помічали, як їхні улюбленці, ігноруючи неймовірно дорогі будиночки та точилки для кігтів, з задоволенням забираються у картонну коробку від щойно придбаної обнови та мирно собі муркочуть. Недарма кажуть – для щастя – небагато потрібно…

Коментарі