У світі є чимало країн, які пропонують своєму населенню оплачуваний переїзд в іншу місцевість. І Італія також не виняток. Що ж це за місцевості і якими сумами грошей зваблюють бажаючих місцеві органи влади?

Тим, хто обере своїм майбутнім місцем проживання село Кандела у провінції Фоджа в регіоні Апулья, італійська влада пропонує 2000 тис. євро, пільги на оплату рахунків за воду, газ, світло та податок на відходи.    

Виплати розраховуються наступним чином: 800 євро для одиноких, 1200 – для пар, 1500 – для сімей з трьох членів та 2000 євро для сімей до п’яти осіб. Для того, щоб мати право на таку форму допомоги, необхідно орендувати будинок, влаштуватися на проживання та мати роботу із зарплатою не менше 7500 євро на рік.

У чому секрет? Кандела малесеньке село із населенням менше трьох тисяч мешканців. Очевидно, що працевлаштуватися у маленькому населеному майже нереально, тому й скреативили таку пропозицію для підприємливих громадян.  

На Сицилії, однак, можна придбати будинки за 1 євро. Так відбувається, наприклад, у Самбука-ді-Сицилія в провінції Палермо, де можна купити будинки за 1 євро, які, очевидно, потребують відновлення. А, отже, великих капіталовкладень.

Регіон Молізе вирішив давати 700 євро на місяць тим, хто переїжджає в цю зону на проживання і ведення бізнесу принаймні на п’ять років. Проте черга з охочих оселитися в італійському регіоні, який охрестили найнещасливішим у країні, наразі не вибудовується. 

Коментарі