Папа Римський Франциск скасував заплановану месу зі священнослужителями в Римі через нездужання після зустрічі з прихожанами. Як повідомляє Associated Press, посилаючись на джерело з Ватикану, наразі понтифік відчуває слабке нездужання, тому повернеться до виконання запланованої роботи пізніше.

Про природу нездужання не повідомляється, але на службі в середу Папу бачили з кашлем та сильним нежитем. Незважаючи на поширення коронавірусу в Італії, 83-річний понтифік, як зазвичай, цілував присутніх на площі Святого Петра і потискав їм руки. Як зазначили місцеві ЗМІ, всього за благословенням Папи прийшли 12 тисяч людей, проте, лише одиниці сподівалися на бога, більшість прихожан все одно наділа медичні маски.

На даний час понтифік відмінив усі зустрічі та меси на невизначений період, тому що самопочуття Папи залишається поганим. Прес-служба Ватикану не повідомляє, чим він хворий і як довго слабуватиме. Звичайно, необов’язково понтифік заслаб на COVID-19, але після того, як він контактував з такою величезною кількістю прихожан, це не видалося б дивним.

Дай боже понтифіку здоров’я та довголіття. Але треба зазначити: превентивні міри, що допомагають запобігти зараженню, актуальні для всіх верств населення, у тому числі і для сильних світу цього.

Коментарі