Понтифік закликає дотримуватися директив, виданих владою: “З доброю волею вони є додатковою цінністю, якої найбільше потребує світ”.

Папа Франциск, який визначає постанови італійського уряду разом із “доброю волею” як “додаткову цінність, якої найбільше потребує світ”, також закликає до “відповідальності” та “співпраці з відповідними компетентними органами”.  

У листі до Il Mattino з Падуї, він, посилаючись на епідемію коронавірусу, зазначає: “Навіть у ці моменти Бог звертається до нас”.

“Страждання та смерть, які ви переживаєте через вірус, для мене є причиною для молитви та людської близькості”, – підкреслює Понтифік, звертаючись до читачів газети і продовжує: “Це також причина для  Християнської надії: навіть у ці моменти Бог звертається до нас”.

“Однак ця небезпечна ситуація, – продовжує папа Франческо, – також є можливістю побачити, на що здатні чоловіки та жінки доброї волі. Я думаю про тих, хто в цей час наполегливо працює: персонал лікарів та фельдшерів”.

Під час святкування меси в тиші Санти-Марти, оскільки зібрання у Ватикані також заборонені, він сказав: “Помолимось Господеві за наших священиків, щоб вони мали сміливість виходити та йти до хворих, несучи силу Слова Бога та Євхаристії та за медичних працівників і волонтерів у цій роботі, яку вони виконують”.

Коментарі