Міністерство внутрішніх справ призупинило ведення усіх бюрократичних процедур щодо іноземців в Італії – від розгляду документів на громадянство до возз’єднання сімей та видачі дозволів на роботу. Проте іммігрантам не варто панікувати, оскільки термін дії дозволу на проживання продовжується до 15 червня.

Так, дозвіл на проживання (permesso di soggiorno), який закінчився з 31 січня по 15 квітня, продовжується до 15 червня, а також посвідчення, сертифікати та концесії.  Документ, підписаний начальником управління з питань громадянських свобод та імміграції та опублікований на веб-сайті Міністерства внутрішніх справ, містить усі роз’яснення щодо окремих проваджень.

Тому іммігранти, у яких термін дії дозволу на проживання закінчується, зможуть подати заявку на поновлення після 15 червня. До цієї дати їх документ вважається дійсним.

Також призупинені терміни видачі дозволів на сезонну роботу, для особливих випадків (дослідження, блакитна картка, внутрішньофірмовий трансфер); перетворення посвідки на проживання з навчання на підлеглу роботу та з сезонних робіт на несезонні підпорядковані роботи; возз’єднання сім’ї, багаторічні резиденти, громадянство за шлюбом та за місцем проживання, посвідчення без громадянства, надання пільг на користь жертв тероризму.

Крім того, Уряд встановив продовження терміну дії статусу біженця та документів, що посвідчують особу, до 31 серпня 2020 року. З цієї дати їх можна буде поновити.

Коментарі