Китай, Італія та Іран залишаються країнами з найбільшим числом заражених коронавірусом. В цих же державах налічується найбільше померлих від небезпечного захворювання. Такі дані подаються компетентними органами станом на 16 березня.

У Китаї пандемія COVID-19 дійсно йде на спад – за минулу добу у Піднебесній померло 14 людей, захворіло 16 осіб, а 3 229 знаходяться у критичному стані. Це дуже незначний показник, якщо порівнювати з тим жахом, що відмічався, скажімо, півмісяця тому. Всього у цій країні на сьогоднішній день зафіксовано 80 880 хворих.

Італія знаходиться на другому місці у світі – у державі налічується 24 747 заражених осіб. У реанімаційних відділеннях наразі лежать 1 672 людини, виписано з лікарень 2 335 чоловік, а померло – 1 809 осіб. Таким чином, країна Апеннінського півострова залишається епіцентром зараження у Європі.

Іран займає трете місце на планеті по розповсюдженню COVID-19, там зараз 14 991 людей захворіли на коронавірус. Але ця країна демонструє чудові результати відносно лікування – при такій кількості недужих вилікувано вже більше 3 тис. людей. Померлих – 853, а у реанімації знаходяться лише двоє.

Подано короткий огляд «країн-лідерів», але інші держави Євросоюзу теж наближаються до критичних позначок – кількість хворих у Іспанії, Німеччині та Франції впевнено перейшла за 5-8 тисяч та, не зупиняючись, рухається у бік збільшення. До того ж у названих країнах смертність переважає над числом вилікуваних громадян.