У Мілані колишні коханці вирішили розставити всі крапки над «і», але у розбірки раптово втрутилися карабінери. Якби поліцейські не прибули на місце події, то невідомо до чого б «доворкувалися» 44-річна жіночка та її 28-річний бойфренд.

Справа у тому, що, вичерпавши словесні аргументи, сеньйора перейшла до рішучих дій: спочатку вона використала спрей з додаванням пекучого перцю чилі, а потім почала бризкати у обличчя колишнього коханця рідиною, пізніше кваліфікованою фахівцями як сірчана кислота. Причинами настільки палкої сварки, скоріше всього, стали банальні ревнощі – адже різниця у віці між дамою та кавалером складає 16 років. Мабуть, жінка вирішила таким чином попередити чоловіка, щоб не стрибав у гречку.

Відомо, що пара познайомилася у Інтернеті та якийсь час підтримувала тісні стосунки, аж поки хлопець не став ініціатором їх припинення. Ймовірно, щоб підігріти почуття коханця, розлючена жінка вдалася до крайніх заходів.

На даний час жінку затримано у Генуї (вона намагалася втекти), а чоловіка ушпиталено з опіками та пошкодженим кислотою оком. Зараз поліція вивчає записи камер спостереження та опитує свідків. Нападниці загрожує ув’язнення за нанесення тяжких тілесних ушкоджень та зазіхання на життя людини. Недарма говорять: від кохання до ненависті – один крок.

Коментарі