Співробітники авіакомпанії Alitalia заявили, що у п’ятницю, 13 грудня ними заплановано масовий страйк, тому на роботу гарантовано не вийдуть пілоти, бортпровідники та наземний персонал. Таким чином продовжуються масові хвилювання працівників компанії, організовані та підтримані знаними профспілками. У зв’язку з подією буде відмінено не тільки п’ятничні рейси, але й ті, що зареєстровані 12-го та 14 грудня.

Наприклад, тільки зі смуг аеропортів Мілану не злетить у повітря біля сотні бортів. Також повітряні ворота італійських міст не прийматимуть літаки з інших країн. Щоби пасажири відчували якомога менше незручностей, на офіційному сайті Alitalia викладено перелік рейсів, яким так і не судилося стати реальністю. У ці три дні пасажири не дістануться до багатьох міст Італії, не здійснять польоти до інших країн Європи, більше того – скасовано навіть міжконтинентальні рейси.

Як же чинити тим, хто зробив «чек ін» на злощасне 13 грудня? Для них є можливість перереєстрації у своєму приватному кабінеті або за допомогою телефонного дзвінка на гарячу лінію. Тим, хто зібрався у подорож 12-го або 14-го гроші за білет повертатимуть тільки у випадку, якщо рейс, який вибрав пасажир при перебронюванні, буде відмінено або перенесено більш ніж на 5 годин до 18 грудня.

Профспілки наголошують, що їх вимоги залишаються такими ж, як і були. Вони наполягають на реформуванні сектору авіаперевезень та протестують проти контрактного демпінгу. Невідомо, чи держава пристане на ці вимоги, а поки що від подібних страйків страждають, як завжди, невинні люди.

Коментарі