Кількість людей, померлих від коронавірусу неухильно зростає. Тільки вчора, 23 лютого, італійські канали новин сповіщали про третю жертву COVID-19. Нею стала жителька Кремони, що давно хворіла на онкологічну недугу. А наразі, 24 лютого 2020 року, у понеділок, жертв захворювання стало вже п’ятеро. Нагадаємо, першими, хто загинув у нерівному бою з хворобою, був 78-річний мешканець Падуї, у якого було багато хронічних недуг, та літня жінка з провінції Ломбардія.

Про четверту жертву сьогодні зранку повідомив асесор з питань охорони здоров’я Джуліо Галлера. Нею став 84-річний житель Бергамо, який помер в лікарні, куди його нещодавно ушпиталили.

І ось, буквально годину тому, глава Департаменту громадського захисту Анджелло Борреллі сповістив про п’яту смерть. Від ускладнень COVID-19 помер 88-річний житель, який щойно приїхав з міста, що знаходиться поблизу Мілана. Всі названі випадки єднає одне – літній вік та купа хронічних захворювань.

На даний час в Італії зареєстровано більше 200 випадків зараження коронавірусом. Враховуючи ситуацію, країна зараз займає третє місце у світі по розповсюдженню захворюваності COVID-19 після Китаю та Південної Кореї.

Коментарі