З п’ятниці 14 по неділю 16 лютого у десяти чарівних містах на озері Гарда для всіх закоханих пройдуть святкування під назвою “Lago di Garda in Love”. Свято кохання охопить Боргето ді Валеджіо-су-Мільчо, Песк’єра-дель-Гарда, Кастельнуово-дель-Гарда, Лазізе, Бардоліно, Гарда, Торрі-дель-Бенако, Кампо-ді-Брензоне-суль-Гарда, Мальчезіне та Тосколано-Мадерно.

“Lago di Garda in Love” – унікальний в Італії концентрат сценаріїв мрій та ініціатив, корисних для серця. Символом події є Алея кохання – пішохідна доріжка на березі озера, позначена серцями на землі та прапорцями вуличних ліхтарів, які з’єднують Бардоліно з Гардою в обох напрямках, протяжністю в 3000 кроків (приблизно три кілометри) благополуччя та розкоші.

Офіційна інавгурація відбудеться у п’ятницю 14 лютого в Торрі-дель-Бенако. Початком події стане святкування справжнього весілля у великому Серці озера (nel grande Cuore del Lago). Після цього “Романтичний переїзд” (“attraversata Romantica”) відбудеться на борту парому, який доставить владу, гурти, персонажі-талісмани та глядачів у Тосколано Мадерно для підписання “Пакту кохання” (“Patto d’Amore”) між двома берегами озера, щоб зробити їх разом найромантичнішим пунктом призначення в Італії. Серед свідків цього союзу також будуть персонажі талісмани Prezzemolo (Gardaland), Baldo (Monte Baldo) і Tunk and Ping, талісмани Parco Natura Viva, а також деякі персонажі стародавнього Corte dei Gonzaga з вином любові Chiaretto di Bardolino та “Печаткою кохання” (“Sigillo d’Amore”), виданою всім парам на папері ручної роботи.

У ці дні варто відвідати Кампо-ді-Бренцоне-суль-Гарда, середньовічне село, до якого можна дійти, здійснивши фантастичну прогулянку “Sentiero del Cuore” схилами гори Балдо, споглядаючи захоплюючі види озера. Неподалік ще одна екскурсія запрошує подорожуючих відчути екстрім за допомогою канатної дороги Мальчезіне-Монте-Балдо, яка виведе закоханих на висоту 1800 метрів, щоб обмінятися поцілунком “високого рівня”. Повернувшись у село, у “Замку Поетів” (“Castello dei Poeti”) в Мальчезіне можна залишити вірш про кохання на дошці оголошень, спеціально зробленій для цього випадку (вхід вільний для пар).

У Валеджіо-суль-Мінчо перша зупинка – велике серце на площі Карло Альберто, а потім спуск до Боргето (Borghetto lungo) по проспекту Нодо д’Аморе (Nodo d’Amore), щоб дізнатися легенду Малько та Сільвії. Міст Вісконті (Il Ponte Visconteo) виглядає як зображення з казки, як унікальний вигляд з вікна на Серце; захоплюючий Міст закоханих і Двері кохання (Ponte degli Innamorati e la Porta dell’Amore) запрошують залишити одну думку на Дереві бажань (Albero dei Desideri).

Веселе катання на ковзанах можна здійснити в Песк’єра дель Гарда, на ковзанці у центрі міста, де проводяться мистецькі та музичні виступи. Любителям ходіння по магазинах серед торгових лавок “Mani Cuore Passione” рекомендують вирушати в Лазіз, де можна залишити свою думку про кохання, завдяки ініціативі “Послання серця” (“Il Messaggio del Cuore”). 

Dogana Veneta буде приймати пари на романтичну вечерю в п’ятницю ввечері, але музичні виступи відбуватимуться всі три дні на великій сцені на площі Вітторіо Емануеле. Не пропустіть “Пухи кохання”, ефектний дощ конфетті у формі серця, який завершить вечірку в неділю вдень.

Кастельнуово-дель-Гарда, на березі озера Лідо Кампанелло, стає ідеальним місцем для селфі поблизу великого куба зі словом “кохання” (“love”) на фоні магії озера Гарда у супроводі романтичної фонової музики, що виконується наживо.

Крім того, у Бардоліно можна помилуватися сердечками, висячими на вуличних ліхтарях, постом Love, масками у параді Карнавалу, і перш за все la Preonda – великим столом із рожевого каменя, який приносить удачу всім закоханим, які його обійдуть навколо.

У Гарді тематичні експонати розташовані на березі озера Lungolago Regina Adelaide та на Piazza del Municipio, наприклад, “Vela del Cuore”. На Piazza del Municipio можна ознайомитися з оригінальним “зеленим декалогом кохання” (“decalogo dell’amore green”), а потім написати власне “Послання серця” (“Messaggio del Cuore”) і залишити його на дошці оголошень, в очікуванні, коли журі обере найкраще у суботу вдень.

Серед типових ринків ремесел, виготовлених з любов’ю, відбудеться демонстрація старовинних автомобілів, аперитиви із тостами, вечері при свічках (ввечері в суботу в Дога-Венеті) та історична процесія. Атракцій на “Lago di Garda in Love” вистарчатиме на різні смаки та гаманці. У ці вечори історичні пам’ятки загоряться червоним кольором, створюючи атмосферу гострої пристрасті: замок Скалігера (Castello Scaligero) в Торі-дель-Бенако задля події перетвориться на “Замок закоханих”. З його “Тераси кохання” (“Terrazza dell’Amore”) можна насолоджуватися неповторним видом на озеро. Примагнічуватимуть погляди вежа Мальчезінського замку (Torre del Castello di Malcesine), Dogana Veneta в Лазісе і міст шістнадцятого століття Voltoni, що перетинає Canale di Mezzo в Песк’єра-дель-Гарда.

Коментарі