Голова ВООЗ Тедрос Гебрейісус заявив, що боротьба з коронавірусом увійшла у вирішальну стадію. Посадовець вважає що, прийняті багатьма країнами, включаючи Італію, міри задля утримання пандемії від всебічного розповсюдження – адекватними і достатніми. Також голова Всесвітньої організації здоров’я стверджує, що недостатній рівень захисту кордонів і халатність на місцях призводять до більш швидкого та об’ємного зараження територій.

Covid-19 – агресивний вірус, який на даний час захопив 47 країн світу і окупував всі континенти Землі, окрім Антарктиди. Сьогодні, 28 лютого 2020 року хвороба вперше пробралася до Литви та Нігерії. У балтійську державу її завезла жінка, що повернулася з Італії, а у другу країну вірус привіз італієць, що працював на Чорному континенті, але на деякий час відлучався на батьківщину.

Якщо промоніторити вчорашню офіційну статистику, то лідером як по кількості заражених, так і стосовно смертності, безперечно, є Китай – там зафіксовано 78 832 хворих осіб (з них 7 952 – у критичному стані, 2 788 – померли, 36 430 – виписані з лікарні). На другому місці знаходиться Південна Корея з 2 337 хворими, та тринадцятьма смертями. Третій щабель досі займає Італія. У державі вірусом Covid-19 заразилися 655 осіб, з яких 17 померло, 56 знаходиться між життям і смертю, а 45 людей покинули лікувальні установи повністю здоровими.

Цікаво, що круїзний лайнер Diamond Princess, який знаходиться на вимушеному карантині біля берегів Йокогами, наразі впевнено обігнав Італію за кількістю заражених – на його борту 702 хворих, п’ять з яких більше не повернуться на берег живими.
Всього по світу захворіли 83 905 людей з яких померло 2 868 осіб, а вилікувалося – 36 829. Тому зберігаємо спокій та пильнуємо за власною гігієною та колом спілкування.

Коментарі