Куба направила лікарів в Італію з метою допомогти республіці у боротьбі з коронавірусною інфекцією. Про це повідомило кубинське міністерство охорони здоров’я на своїй сторінці в Twitter.

«Бригада лікарів в кількості 52 фахівців відправилася в Ломбардію на допомогу Італії в боротьбі з коронавірусом COVID-19», – йдеться в повідомленні.

«Співпраця з іншими країнами в боротьбі з COVID-19 є формою взаємодопомоги. Кубинські лікарі – гідний приклад нашої солідарності», – підкреслили в Міністерстві охорони здоров’я.

Раніше, 15 березня, італійська влада звернулися до Куби з проханням про допомогу, яке було розглянуте в стислі терміни. Кубинські лікарі допоможуть своїм італійським колегам в боротьбі з коронавірусом на північному заході країни, в госпіталі міста Крему.

Куба вже направила своїх лікарів для протидії пандемії COVID-19 у Венесуелу, Суринам, Гранаду, Ямайку, Нікарагуа.

А от Євросоюз як формація після призупинення пандемії навряд чи залишиться у тому ж статусі. У часи світової біди деякі країни-учасники показали себе не з кращого боку, а останні події продемонстрували, що ніякої європейської солідарності, на жаль, не існує. Адже на даний момент ні одна країна ЄС не надала Італії – найбільш постраждалій від COVID-19 країні, істотної допомоги.