Феєрверки для більшості людей асоціюються зі святами та веселощами. Але ніколи не слід забувати, що перш за все – це вибухонебезпечні пристрої. Тому іноді випадкова необережність може стати фатальною для безневинних свідків або навіть зашкодити виробникам популярного товару.

Нещодавно сталася трагедія, що забрала життя п`ятьох людей та покалічила чимало свідків. На Сицилії, у муніципалітеті Барчєллона-Поццо-ді-Готто, що розташований на території провінції Мессіна, прогримів страшний вибух. Спочатку жителі містечка почули наростаюче ревіння, після чого відразу пролунав оглушливий звук, що викликав неабияку паніку серед населення.

Згодом виявилося, що у повітря злетіла місцева сімейна фабрика по виготовленню феєрверків. Нею довгі роки володіла сім`я Коста. Маленьке підприємство виробляло святкову вибухівку 1-3-ї категорії для роздрібного продажу та реалізації у громадських установах, а також спеціалізувалося на організації яскравих піротехнічних шоу.

У результаті вибуху загинула 71-літня сеньйора – дружина власника, та ще четверо людей, а сина подружньої пари госпіталізовано до лікарні у критичному стані.

Напередодні новорічно-різдв`яних свят тема безпеки – особливо актуальна, тому що необережне поводження з феєрверками вже не вперше приносять чималі біди. Щодо причин смертоносного вибуху, поліція вважає, що провокатором, унаслідок дій якого знищена сімейна фабрика Коста, виступив зварювальний апарат. Саме його іскри, ймовірно, випадково спричинили вибух.

Коментарі