У четвер, співробітники фінансової гвардії Італії у сицилійському місті Катанія заарештували президента і гендиректора місцевого «Банку економічного розвитку», більш відомого під назвою Base. Названим сеньйорам пред’явлені звинувачення в навмисному банкрутстві та інших фінансових злочинах.

За інформацією прокуратури Катанії, 63-річний П’єро Боттіно і 47-річний Гаетано Санноло в даний час знаходяться під домашнім арештом. В рамках операції під кодовою назвою Fake Bank співробітникам слідчих органів Сицилії вдалося відстежити численні незаконні фінансові оборудки, які проводилися вищим керівництвом цієї знаної кредитної установи. Окрім названих співробітників банку, до штучного банкрутства доклали зусиль ще 18 осіб. Спільні злочинні дії, прогнозовано, привели до краху Base. Всім обвинуваченим у цій справі у четвер були вручені офіційні повідомлення про завершення попереднього розслідування.

Цікаво, що в ході слідства фінансові гвардійці отримали доступ до інформації, що містилася в особистій електронній пошті сеньйора Боттіно, яку президент Base намагався знищити. Однак правоохоронці звернулися до провайдера Tiscali і отримали у нього всі дані, які представляли інтерес для даного розслідування.

Подробиці операції Fake Bank будуть оприлюднені о 10.30 на спеціальній прес-конференції в прокуратурі Катанії, де виступить головний прокурор провінції Кармело Дзуккаро.

Коментарі