Обсяг онлайн-продажів в Італії з 16 по 22 березня виріс більш ніж на 142% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року, передає Italia Oggi в понеділок, 30 березня, з посиланням на дослідження Nielsen.

В цілому обсяг продажів (онлайн і офлайн) виріс на 5,4% в порівнянні з 2019 роком. Швидше за все він збільшується на північному сході країни, де виявлено особливо багато випадків зараження коронавірусною інфекцією, а також у південних регіонах, де таких випадків помітно менше (8,9 і 8,3% відповідно). З продовольчих товарів найшвидше зростає попит на борошно, масло, яйця і консерви.

Наразі у Італії 97 689 заражених COVID-19, з них померло 10 779 людей, а вилікувалося більше 13 тисяч. Звичайно, висновки робити ще зарано, але уряду колись доведеться відповісти на декілька неприємних питань, вважає професор університету Падуї Джорджіо Пало. Спеціаліст говорить про те, що на початку атаки невідомого вірусу госпіталізацій було неприпустимо багато – близько 66 %, що є абсолютно зайвою мірою, оскільки більшість людей не потребувала ушпиталення. Це приводило до ідеальних умов для внутрішньолікарняних заражень.

Але аналіз поки що не на часі – Італія з усіх сил намагається подолати санітарну та економічну кризу, та зменшити кількість людей, що гинуть від коронавірусу.

Коментарі