Сьогодні, 10 січня, у аеропорту Неаполя сталася прикра подія – рейс авіакомпанії Ernest Airlines, що затримався майже на добу, залишився у тому ж статусі. Внаслідок цього більше 140 пасажирів-українців почали помітно нервувати. Настільки, що одна з жінок не витримала та виклала гнівний пост у соціальну мережу Facebook.

Пасажирка стверджує, що майже півтори сотні змучених людей ніяк не можуть злетіти у небо на літаку, квитки на який придбали. Номер авіарейсу – EG275, а прямувати він повинен до Києва. Крім того, співробітники аеровокзалу чи представники компанії відмовляються чітко пояснювати причини такої тривалої затримки.

Обурена жінка додає, що у числі постраждалих від свавілля та недбалості є й громадяни інших країн, які чекають на рейс від того ж горе-перевізника аж із 7 січня. Виходить, що стомлені пасажири, якщо серед них є православні християни, зустріли Різдво прямо на валізах.

Відомо, що італійський лоукостер Ernest Airlines почав свою роботу в 2017 році. В кінці 2019-го влада Італії оголосила про припинення дії його ліцензії, однак, дозволила здійснити ті рейси, на які були продані квитки. І ось – така халепа.

Останнім часом громадянам України не щастить з перельотами – раніше на Сицилії через затримку літака компанії SkyUP теж застрягли десятки наших співвітчизників.

Коментарі