Сьогодні зняті обвинувачення з Оттавіано Дель Турко, Лучано Д’Альфонсо та інших колишніх керівників провінції, у якій в 2017 році під лавиною було поховано сумнозвісний гірський готель «Рігоп’яно».
Суд міста Пескара 4 грудня закрив 22 кримінальних провадження, не вбачаючи у поданих справах складу злочину.

Нагадаємо – жертвами моторошної катастрофи два роки тому стали 29 чоловік, і тільки 11 було визволено з смертельного снігового полону. Нещасних шукали декілька днів, а вся Італія з замиранням серця слідкувала за операцією та пристрасно молилася.

І от, з часом, проявився неочікуваний фінал резонансної справи. Рішення суддів неабияк розізлило родичів загиблих, що, звичайно, не дивно: зрозуміло, що близьких їм ніхто не поверне, але люди мали надію на справедливе покарання винних. Раніше, вказаним вище особам, ставилося у провину незадовільне розчищення доріг до віддаленого готелю, відсутність карти лавин та недостатню організацію рятувальних заходів.

В результаті майже зо всіх винних зняті обвинувачення, окрім співробітниці префектури, яка невчасно відреагувала на перший дзвінок про допомогу, що пролунав з «Рігоп’яно», та хазяїна гірського курорту. У інших випадках слідство вважає колишніх обвинувачених не причасними безпосереднього до обвалу будівлі.

Батько одного з загиблих припускає, що скоро винними визнають тих, хто працював, жив та розпрощався з життям у готелі. Люди знервовані та відчувають себе ошуканими.