Наразі у світі назріває тенденція по призупиненню використання петард та іншої гучної і травмонебезпечної піротехніки. Це непогана ідея, адже наслідки вибухів не тільки неабияк лякають тварин, а й завдають серйозної шкоди людям.

Згідно повідомленням прес-служби державної поліції країни, станом на 1 січня під час святкування Нового року в Італії одна людина загинула, понад 200 постраждали. Більшість громадян стали жертвами саме використання піротехніки. У результаті 38 осіб було госпіталізовано з опіками, багато людей зараз знаходяться у тяжкому стані. Один італієць загинув в центральній області Маркє – молодий чоловік, зірвався з обриву при спробі запобігти поширенню вогню, що спалахнув через феєрверки, які потрапили у сухий хмиз.

Варто зазначити, що запуск феєрверків є традиційною для італійців новорічною розвагою. Щороку реєструється безліч травм, отриманих людьми при використанні піротехніки. При цьому смертельний випадок, що стався в новорічну ніч 2020-го, зареєстрований в Італії вперше з 2013 року.

Італія – не єдина країна у якій стаються подібні неприємності – наприклад, у Франції теж повідомляється про ряд прикрих випадків з летальним фіналом. А зараз увага, питання: чи варте коротке задоволення людського життя?

Коментарі