Представлені ініціативи, які пожвавлять місто в ніч Сан Сильвестро, 31 грудня.

Новий рік 2020 з двадцятьма тематичними площами, двадцятьма місцями, де будуть організовані святкові шоу. Остання ніч 2019 у Флоренції буде цікавою, проте, на жаль туристів і місцевих жителів, традиційного концерту на площі Пьяццале Мікеланджело – “кончертоне” – в цьому році не буде.

«Шоу в різних частинах міста дозволить уникнути величезного скупчення людей», – каже мер Даріо Нарделлі, представляючи програму.

Святкова програма розпочнеться вже вранці, 31 грудня, і триватиме далеко за північ. Ось, де будуть проходити найцікавіші шоу.

Piazza della Signoria: з 22:00 до 01:00 – цирковий колектив Cirk Fantastik у співпраці з Cirko Vertigo за участю Cassa di Risparmio di Firenze представить шоу акробатики івоздушного танцю Vertigo Vertigo – подання з демонстрацією відео на фасаді Палаццо Веккьо у супроводі музики.

Piazza San Lorenzo: з 22:00 до 01:00 – джаз і соул-концерт за участю великих італійських і міжнародних зірок, в тому числі Еріка Б. Тернера, Джеймса Сенезе, Алессандри Кафьеро.

Piazza Duomo: виступи госпел-хору.

Piazza Poggi: з 22:00 до 02:00 – танцювальна музика (Метью Герберт, Interstellar Funk і Dukwa), в супроводі світлового шоу на фасаді Porta San Niccolò.

Piazza Ss. Annunziata: “Новорічне попурі”: музичні пародії і супер гранд фінал з танцювальною музикою у виконанні Eurotunz.

Piazza del Carmine: з 18:00 радіо Bruno представляє концерт за участю Mr.Rain і зірки X-Factor Мартіни Аттіли, а потім флорентійського співака і автора пісень D’Iuorno, сет DJ-музики, конкурс караоке та багато іншого.

Лоджія дель Грано, лоджія дель Песке, лоджія дель Порчелліно: з 18.00 до 22.00 ми зможемо слухати італійську музику, запропоновану Lady Radio, поки жонглери розважатимуть найменших. Потім до 01.00 Топлу розважатимуть діджеї Rdf.

Коментарі