Відкрито продажу для нових маршрутів Ernest Airlines в 2020 році в Бергамо і на Сардинію.

Ще одна новинка стосується України. Авіакомпанія Ernest Airlines запускає новий маршрут Бергамо-Одеса, який працює весь рік, починаючи з 2 квітня 2020 роки (щочетверга та щонеділі).

З 10 квітня літаки літатимуть в Тулузу два рази в тиждень, а з кінця травня настане черга Ібіци (три щотижневих рейсу), Менорки (два рази на тиждень) і Ольбії (по вівторках, четвергах і неділях).

Ernest Airlines дивиться в майбутнє і починає програмування рейсів на літо 2020 року, сезон, який збагатить мережу перевізника п’ятьма новими маршрутами. Після консолідації своєї присутності в Тирані, Львові та Києві, компанія рухається на захід, зосередившись на міланському аеропорту Бергамо.

Рейси з Мілана Бергамо до Києва, Львова і Тирани залишаються підтвердженими, і, крім того, збільшиться частота рейсів до Києва – столиця України буде пов’язана з Італією щоденними рейсами з кінця лютого.

Продажі на офіційному сайті авіакомпанії Ernest Airlines відкриті, і квитки на майже всі нові маршрути вже можна придбати за тарифами від 39 євро. Квитки на Одесу також будуть доступні найближчим часом.

Коментарі