20 лютого у Мілані організовується китайська вечеря, названа Notte delle bacchette (Ніч паличок). Захід має дві мети: запросити всіх повернутися до ресторанів, залишених порожніми через причину коронавірусного психозу та допомогти потребуючим дітям.

Порожні столи, до яких раніше стояли черги, скасовані замовлення – так психоз коронавірусу також пожинає жертв ресторанного бізнесу. Втрати лише в китайських ресторанах Мілану складають близько 70%. І тим часом починають надходити новини про закриті заклади харчування, розчавлені страхом.

Мілан, як економічна столиця Італії, вирішив протистояти масовому психозу ідеєю солідарності та веселощів під назвою Notte delle bacchette (Ніч паличок). Ініціатива може стати чудовим приводом для допомоги китайським рестораторам в Італії, а також дітям в Китаю.

20 лютого ресторани, чайні кімнати, винні бари, гастрономи, що беруть участь в ініціативі (повний перелік ресторанів-учасників можна знайти на сторінці у Facebook www.facebook.com/lanottedellebacchette) запропонують одну страву допомоги і пожертвують 50% надходжень на підтримку проектів Amici dei Bambini Onlus. Ai.Bi. – асоціація, яка опікується покинутими дітьми у всьому світі і, зокрема, в Китаї підтримує надзвичайні ситуації у дитячих будинках, поставлених на коліна кризою та карантином. Для підтримки проекту в кожній кімнаті також будуть продаватися значки, виручка від яких надійде до тієї ж асоціації.

Додатковою ідеєю є зробити там-там у мережі та нагадати всім про велику пристрасть до китайської кухні, використовуючи хештег #bacchettechallenge.

Це запрошення передбачає переміщати паличками дев’ять об’єктів між кешью, равіолі, булочками від однієї миски до іншої, вигукуючи гасло “Forza China”, що передуватиме поширенню відео в Інтернеті, кидаючи виклик друзям з хештегами #bacchettechallenge і #lanottedellebacchette.

Коментарі