Рим – не тільки старовинне, але і доволі романтичне місто. Схоже, що його нездоланні флюїди проникають крізь стіни будинків. Причому їх не зупиняють навіть суворі кордони політичних кабінетів та зал. Цей факт доводить цікавий випадок, що стався 28 листопада у італійському парламенті.

Депутат від партії «Ліга» Флавіо Ді Муро взяв чергове слово і неочікувано почав говорити дивні речі. Посадовець спочатку звернув увагу на те, що політики – теж люди і мають почуття, потім витягнув оксамитову коробочку з ошатною обручкою і звернувся до своєї давньої подруги, що сиділа у ложі для глядачів. Чоловік палко освідчився Елізі у коханні та попросив її вийти за нього заміж. Відповідь красуні потонула у захопливій овації залу, але, безперечно, наречена Флавіо дала згоду.

Незвичайний інцидент стався прямо посеред засідання, на якому обговорювалися міри, що необхідно прийняти для відновлення територій, постраждалих від землетрусу. Але замість того, щоб всебічно розбирати заявлений законопроект, присутні насолодилися промовою закоханого депутата.

Ложку дьогтю у загальну ейфорію додав Роберто Фіко – голова Палати парламенту. Він не оцінив незаплановану поправку у повістку дня і сказав, що вважає подібні випади абсолютно недоречними. Можливо, посадовець правий, але згадайте вислів відомого кіногероя: «Ми більше не лазимо у вікна до коханих жінок, ми перестали робити великі, хороші дурниці…»