Заступник міністра охорони здоров’я Італії П’єрпаоло Сілері повідомив у суботу на сторінках свого акаунту в Facebook про те, що заразився на COVID-19. Посадовець заявив, що кілька днів тому у нього був контакт з особою, підозрюваною у зараженні. Тому, як тільки Сілері відчув у себе симптоми захворювання, то відразу відокремився і почав працювати на віддаленому доступі. Згодом тест дав позитивний результат. Після цього посадовець почав діяти відповідно до протоколу, розробленого

Міністерством охорони здоров’я. Чоловік зазначає, що дружина і маленька дитина почувають себе добре, хоча і знаходяться разом з ним в одному будинку, але родичі розділили сфери проживання. «Тепер ми з дружиною знову телефонуємо один одному, як на початку відносин», – написав Сілері.

Заступник міністра повідомив також, що всі співробітники, з якими він останнім часом перебував у контакті, почуваються добре і також діють відповідно до правил, розроблених в зв’язку з епідемією коронавірусу. Посадовець закликає бути відповідальними, мужніми і солідарними – тільки так можливо все подолати.

Уже кілька відомих політиків Італії повідомили про своє зараження коронавірусом. Так, 7 березня лідер Демократичної партії, президент столичної області Лаціо Нікола Дзінгаретті написав у Facebook про те, що зроблений йому тест на коронавірус дав позитивний результат. На наступний день стало відомо про зараження COVID-19 президента області П’ємонт Альберто Чіріо. Місцеві ЗМІ також повідомили про те, що новий тип вірусу був виявлений у начальника Головного штабу сухопутних військ Італії генерала Сальваторе Фаріни, а також у префектів Бергамо, Лоді і Брешії.

У минулий вівторок асесор з питань охорони здоров’я італійської області Емілія-Романья Раффаеле Доніні, у якого за тиждень до цього був діагностований коронавірус, повідомив про своє одужання.