Італійське видання La Nuova Ferrara нещодавно опубліковано сенсаційне припущення: за словами фахівців, у жителів провінції Феррара, ймовірно, є вроджений імунітет до коронавірусної інфекції. Чому? Просто багато мешканців цього регіону хворіють на рідкісну спадкову недугу крові – таласемію. А також причиною може бути той факт, що у провінції широко розповсюджена малярія. 

Поки що це лише припущення, але воно має своє наукове підґрунтя. Окрім цього, статистичні дані дійсно говорять на користь вказаної теорії – адже у регіоні вкрай низька кількість інфікованих. Саме про це нещодавно заявив комісар цивільної оборони Серджіо Вентурі. За весь час випадки зараження у столиці провінції зафіксовані в дуже малій кількості, а основна маса зареєстрована на кордоні з містом Болонья – столиці області Емілія-Романья. При цьому вірус оминув більшу частину Феррари. 

Цікаво, що з початку пандемії у вказаній провінції заразилися всього 307 людей, а сама Емілія-Романья займає друге місце по кількості інфікованих у Італії. Вчені пояснюють цей феномен поширенням малярії (до речі, коронавірусну інфекцію іноді лікують медикаментами, призначеними для цієї хвороби), а також гематологічними порушеннями у деяких верств населення. Чи так це насправді, доведеться розібратися фахівцям. 

Коментарі