Влада Маврикія кілька годин тримає на борту літака авіакомпанії Alitalia частину пасажирів з півночі Італії, де поширюється епідемія коронавірусу, повідомляє газета La Repubblica.

Згідно з даними онлайн-табло аеропорту Маврикія, борт з Риму приземлився в 10:49 за місцевим часом. На судні було близько 300 чоловік але керівництво місцевого аеровокзалу дозволило висадку тільки тим пасажирам, які прибули не з охоплених спалахом коронавірусу італійських регіонів.

Як повідомляє газета, влада Маврикія запропонувала 70 пасажирам з областей Ломбардія і Венето, де відзначені випадки зараження COVID-19, залишитися в місцевій лікарні на карантині. В іншому випадку їм буде наказано повернутися назад до Італії.
МЗС Італії повідомило, що стежить за ситуацією і знаходиться в постійному контакті з авіакомпанією Alitalia і посольством в Преторії, відповідальним за даний регіон, з тим щоб забезпечити допомогу італійцям на борту в максимальному обсязі.

Загальна кількість випадків зараження в Італії в понеділок вранці перевищила 200 осіб. Найбільші спалахи зафіксовані в північних областях Ломбардії та Венето. Від COVID-19 померло п’ять людей.

Влада шести регіонів на півночі країни повідомляє про закриття шкіл і університетів терміном на тиждень. В Ломбардії і Венето прийнято рішення про заборону будь-яких громадських заходів, включаючи культурні, спортивні та релігійні. Навіть славнозвісний театр «Ла Скала» на деякий час призупиняє діяльність – адміністрація храму Мельпомени повідомила про відміну спектаклів з вечора неділі, 23 лютого.

Коментарі