Генуя у цьому році вразила увесь світ – на одній з площ у районі Сан-Фруттозо було встановлено ялину. Ви скажете – що ж тут дивного, адже попереду Різдво? Не поспішайте з висновками! Генуезька ялинка дуже незвичайна: вона складається з чотирьох з половиною тисяч різнобарвних в’язаних клаптиків, з’єднаних між собою. На верхівці незвичайного різдвяного дерева запалили прекрасну, променисту зірку і… все – більше на поверхні символу всесвітньо шанованого свята немає жодної ілюмінації.

Справа у тому, що замість гірлянд, в’язану ялинку освітлюють декілька потужних прожекторів. Треба сказати, що виглядає ідея досить оригінально та цікаво. Звичайно, багато кому до вподоби більш традиційні варіанти, з блискучим дощиком та іскрами скляних кульок, але конусоподібний, пістрявий килимок, звернутий у вигляді величезного стилізованого різдвяного дерева теж має право на існування.

Скоріш за все, генуезька ялина буде претендувати на занесення в Книгу рекордів Гіннеса. Цікаво, що на теренах Італії вже виокремилося декілька різдвяних дерев, що або вже посіли місця у цьому знаковому виданні, або з нетерпінням чекають такої нагоди. Наприклад, трохи раніше на сторінці розповідалося про 750-метрову ялину, зроблену з гірлянд, яку розмістили на схилі гори у місті Губіо, або про неоново-сучасну міланську красуню.

Що тут скажеш: італійці – вельми креативний та життєрадісний народ!

Коментарі