Як відомо, після виявлення на теренах Італії двох заражених коронавірусом літніх китайських туристів, влада країни припинила авіасполучення з КНР. Більше того, недавні новини про відновлення трафіку не справдилися – авіасполучення з Піднебесною все ще не функціонує. Доки це триватиме – невідомо, але навряд чи повітряний шлагбаум швидко підійметься – адже загроза, як і надзвичайне положення, поки що не зняті.

Сьогодні стало відомо про двох китайських туристів, які довгий час подорожували Італією, а діставшись додому, раптом захворіли на коронавірус. Випадок підтверджено на 100%, тому не треба бути дипломованим лікарем, щоб зрозуміти те, про що знає увесь світ – якраз у 14-денний інкубаційний період вказані громадяни Китаю вільно відвідували історичні місця Італії та пересувалися без будь-яких перепон. Зокрема, вони побували у Сієні, славнозвісній Пізі та мальовничій Флоренції.

Місцевій владі вже довели до відома цей факт задля організації певних захисних заходів, хоча запобігти зараженню громадян, які вступали в контакт з китайцями, звичайно, вже неможливо.

В зв’язку з вищеназваними подіями, а також у рамках посилення режиму безпеки, найближчим часом лікарі почнуть перевіряти стан здоров’я пасажирів внутрішніх рейсів, що курсують між італійськими містами.

Коментарі